Jura Krakowsko-Częstochowska 30.09 – 1. 10. 2022 r.

Po okresie pandemii i braku kontaktów branżowych, mając na uwadze wcześniejsze bardzo udane, cieszące się dużym zainteresowaniem edycje Warsztatów, pragniemy we wrześniu 2022 roku zorganizować IV Jurajskie Warsztaty Szkoleniowe

Zaproszenie skierowane do firm oraz osób działających  w branży włókiennictwa technicznego, surowców naturalnych oraz z recyklingu. Spotkanie dedykowane jest dla kadry zarządzającej, technologicznej, handlowej, służb utrzymania ruchu a także do pracowników naukowych, zainteresowanych zagadnieniami związanymi z produkcją, modyfikacją i zastosowaniem technicznych wyrobów włókienniczych w różnych gałęziach przemysłu.

Udział w Spotkaniu to możliwość, wymiany doświadczeń, nawiązania nowych kontaktów i znajomości, które niewątpliwie przyniosą wiele korzyści dla każdego, wypracowanie wspólnych i spójnych strategii działań naszej branży w obliczu nowych wyzwań i wymagań na najbliższe lata.

Na uczestników oprócz ciekawych spotkań, dyskusji oraz wykładów czeka wiele atrakcji takich jak: możliwość bezpłatnego korzystania z basenu, kortu tenisowego, sauny fińskiej i tureckiej, jacuzzi, chaty solnej, a także turniej w kręgle, integracyjna uroczysta kolacja oraz możliwość zwiedzania uroków Jury.

WARSZTATY ODBĘDĄ SIĘ  – tak jak poprzednie edycje w Ośrodku Wypoczynkowym „ORLE GNIAZDO HUCISKO”  Hucisko ul. Orle Gniazdo 20    42-421 WŁODOWICE